کانکس فانتزی

معرفی کانکس آشپزخانه
معرفی کانکس آشپزخانه
خرداد ۹, ۱۳۹۸
کانکس فانتزی

کانکس فانتزی

کانکس فانتزی سازه ای است با نمایی متفاوت از آنچه که در محیط اطراف می بینیم و با امکاناتی که نیاز مشتری را برآورده می کند . 

طراحی های خاص ، شیک ، زیبا ، لوکس و طراحی متناسب با محیط و نیاز مشتری ، ویژگی های مهم کانکس فانتزی به شمار می آید . هر وقت حرف از کانکس می شود ، عموم مردم یک جعبه آهنی زنگ زده را در ذهن خود تداعی می کنند .

اما ما در کانکس سنتر با معرفی انواع کانکس و پیشرفت صنعت کانکس سازی در سالهای اخیر ، تلاش کردیم تصویری جدید از این صنعت را به نمایش بگذاریم .

کانکس فانتزی در ابتدا در پروژه های کانکس اداری مورد استفاده قرار می گرفت . پیش ساخته های فانتزی اداری در ابعاد بزرگ ، دیزاین خاص و متریال ویژه طراحی و تولید می شدند و به همین دلیل این محصول به یکی از پر طرفدارترین کانکس ها تبدیل شد .

امروزه کانکس های فروشگاهی ، رستوران و کافی شاپ را با متریال فانتزی می توان در سطح شهر دید . زیبایی و  طراحی این سازه باعث زیباسازی شهر نیز می شود . 

موارد استفاده از کانکس فانتزی

کاربری این سازه برای مکان هایی مانند درون محوطه یک مجموعه مانند دانشگاه و یا پارک و موارد مشابه آن می باشد که از این سازه در طول شبانه روز محافظت می شود.

در بسیاری از مواقع دیواره خارجی کانکس فانتزی از شیشه ساخته می شود در نتیجه برای جلوگیری از مورد سرقت قرار گرفتن سازه بهتر است در مکان هایی که نگهبان وجود دارد مورد استفاده قرار گیرد .

کانکس فانتزی

کانکس فانتزی

امکانات کانکس فانتزی

با توجه به کاربری این نوع سازه و درخواست مشتری ، امکانات پیش ساخته فانتزی تعبیه می شود . اگر یک کانکس اداری لوکس باشد باید تمام چیزهایی که یک اداره نیاز دارد را در نظر بگیریم . در مورد کانکس فروشگاهی و کافی شاپ نیز این مسئله صدق می کند.

در مورد قیمت پیش ساخته فانتزی با کانکس سنتر در تماس باشید و از مشاوران ما کمک بگیرید . 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.