کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده

کانتینر دست دوم
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
اجاره کانتینر
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده

کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده

کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده در شرایطی که منازل مسکونی دچار حادثه شده و امکان استفاده نیست ، سریعترین و مناسب ترین گزینه است .

سیل و زلزله از جمله بلایای طبیعی است که در چند سال اخیر در کشورمان بسیار شاهد آن بوده ایم . زلزله کرمانشاه باعث تخریب منازل و سایر ساختمان های این شهر شد . 

سیلی که در سال ۹۸ بسیاری از استان ها را دچار مشکل کرد به خصوص مردم گلستان ، لرستان و خوزستان را ، تمام امکانات زندگی ساکنان این شهرها را از بین برد . 

در چنین شرایطی که امدادرسانی و بازسازی منازل مردم یک پروسه زمانبر است ، برای اسکان موقت استفاده از کانکس بهترین گزینه است . 

در شهر کرمانشاه به دلیل آسیب دیدن مراکز درمانی و بیمارستان ها ، رسیدگی به حادثه دیدگان زلزله کند پیش می رفت ، در چنین شرایطی اعزام کلینیک سیار به مناطق حادثه دیده باعث تسریع روند رسیدگی به مصدومان شد . 

در فصل سرما اسکان مردم حادثه دیده در چادر مشکلاتی را از قبیل نفوذ سرما و آب به داخل چادر، به دنبال خواهد داشت . به همین دلیل از مردم عزیزمان خرید کانکس را به منظور کمک به زلزله زدگان درخواست می کردند . 

کانکس سرویس بهداشتی از جمله کانکس هایی است که باید در اولویت ارسال به مناطق سیل زده و زلزله زده قرار گیرد. توالت و حمام پیش ساخته قابلیت اجرای دوش حمام ، توالت ایرانی یا فرنگی و روشویی را دارند و تعداد آن ها قابل تغییر و بسته به درخواست مشتری می تواند متغیر باشد .

کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده

کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده

 

کلاس درس پیش ساخته برای مناطق سیل زده و زلزله زده از اهمیت زیادی برخوردار است . زمانی که این چنین حوادثی رخ می دهد ، دانش آموزان بیشترین آسیب را می بینند . از سال تحصیلی عقب می مانند و جبران این عقب ماندن برای بسیاری امکان پذیر نیست . 

اما کانکس مدرسه که در مدت زمان کمی بعد از حادثه ، در منطقه برای برگزاری کلاس درس ، دایر می شود که این کانکس می تواند مجهز به امکانات موردنظر خریداران باشد . 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *