کانتینر چادری

اجاره کانتینر
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
معرفی کانکس آشپزخانه
معرفی کانکس آشپزخانه
خرداد ۹, ۱۳۹۸
کانتینر چادری

کانتینر چادری

کانتینر چادری یا تریلر چادری برای حمل و نقل انواع کالاها با بسته بندی های متنوع چوبی ، فلزی ، کارتن ، جعبه و حتی کیسه های بزرگ استفاده می شود . 

تریلر چادری از نمونه تریلرهای پرفروش و پر کاربرد می باشد که برای حمل بارهایی که نیاز به احتیاط بیشتری دارند مانند اثاثیه منزل و… از آن استفاده می شود . کانکس سنتر در زمینه فروش ترانزیت چادری فعالیت می کند و اگر شما قصد خرید کانتینر چادری را دارید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . 

مزایای تریلر چادری

یکی از گزینه های مناسب در حمل بار به صورت ترانزیت استفاده از کانتینر چادری است. کالا درون چادر قرار می گیرد و از آسیب هایی که ممکن است از محیط به بار برسد ، در امان است . پس از پلمپ شدن چادر، دسترسی به بار از بیرون امکان پذیر نخواهد بود .

بارهای بدون بسته بندی نیز می توانند توسط این کانتینر جا به جا شوند . بارهای حجیم به کمک زنجیر ، تسمه و درب های آلومینیومی در این تریلر ، مهار می شوند . 

 

کانتینر چادری

کانتینر چادری

انواع کانتینر چادری

  1. تریلر چادری کشویی سه محور : شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولادهای با استحکام بالا . سهولت و سرعت تخلیه و بارگیری در کانتینر کشویی به مراتب از ثابت بیشتر است .
  2. کانتینر چادری سقف ثابت سه محور : استانداردهای رعایت شده در این محصول و ویژگی هایی مثل پایه کشویی ،قابلیت تنظیم ارتفاع و … این محصول را به یکی از کانتینرهای تبدیل کرده است.
  3. تریلر چادری دو محور : تیرهای اصلی از تیر فولادی جوشی مخصوص و تمام قطعات از مقاطع پرسی فولادی مونتاژ در فیکسچر مخصوص و جوشکاری پیشرفته با آرگون . کف از چوب چند لایه ضد آب خارجی با رو کش مخصوص و ضد خش که روی رام ها و شاسی با پیچ های مخصوص ثابت می گردد .
  4. تریلر چادری سقف ثابت سه محور 
  5. تریلر چادری سقف بغل کشویی جک دار

جهت اطلاع از قیمت تریلر چادری نو و دست دوم با ما در ارتباط باشید . 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.