کانتینر دست دوم

قیمت کانتینر
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده
کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

کانتینر دست دوم

کانتینر دست دوم در ابعاد ۲۰ فوت و ۴۰ فوت در انواع مختلف یخچالی ، روباز و … با قیمتی پایین تر از کانتینر نو ، توسط شرکت ما به فروش می رسد .

در ضمن امکانی فراهم می شود تا کسانی که قصد فروش کانتینر کارکرده ۶ متری یا ۱۲ متری خود را دارند ، بتوانند با قیمت منصفانه کانتینرهای خود را به فروش برسانند .

همانطور که در مقاله های قبل گفتیم ، کانتینرها برای حمل و نقل های دریایی ، کشتی و قطار مورد استفاده قرار می گیرند . 

تجار و واردکنندگانی که قصد مبادله کالا با کشورهای دیگر را دارند ، با کمک کانتینر کالاهای خود را جا به جا می کنند که عمدتا این جا به جایی در بنادر است . 

کالاها درون کانتینرها به بنادر رسیده و پس از عبور از گمرک آماده ترخیص می شوند . تجار هم پس از تخلیه بار خود از کانتینرها اقدام به فروش آن به عنوان کانتینر دست دوم می کنند .

شرکت ما پس از خرید کانتینر فرسوده ، در صورت نیاز تمام تعمیرات لازم را انجام می دهد و سپس اقدام به فروش کانتینر کارکرده می کند .

کانتینر دست دوم

کانتینر دست دوم

 

 قیمت گذاری کانتینر دست دوم شما

یکی از بزرگترین دغدغه های فروشندگان کانتینر کارکرده ، قیمت های مختلف و متغیری است که از سوی خریداران دریافت می کند . 

یکی دیگر از دغدغه های فروشندگان جلب اطمینان مشتری از سالم بودن کانتینر فروشی است تا رضایت مشتریان را جلب کند . 

شرکت ما در جهت تسهیل این قبیل مشکلات ، راه حل هایی را ارائه می دهد تا فروشنده و خریدار هر دو راضی باشند و معامله برای هر دو با سود همراه باشد . 

برای قیمت گذاری کارشناسان شرکت ما از جهات مختلف سالم بودن کانتینر را مورد بررسی قرار می دهند و قیمتی منصفانه ارائه می دهند . 

شما به عنوان فروشنده نگران حمل و نقل کانتینر خود برای فروش و اطلاع از قیمت آن ، نداشته باشید . زیرا کارشناس ما در محل موردنظر شما حضور خواهد داشت .

جهت اطلاع از قیمت کانتینر دست دوم به صفحه مربوطه مراجعه کنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *