معرفی کانکس رستوران

معرفی کانکس سرویس بهداشتی
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷
معرفی کانکس اورژانس
معرفی کانکس اورژانس
تیر ۵, ۱۳۹۷
معرفی کانکس رستوران

معرفی کانکس رستوران

معرفی کانکس رستوران یا کانکس غذاخوری به جهت تنوع زیاد در این نوع از کانکس و کاربری های متفاوت برای مشتریان اهمیت فراوانی دارد .

چرا که مشتری با یک بار هزینه و خرید کانکس رستوران یا غذاخوری ، انتظار دارد بازدهی پیش بینی شده را دریافت کند اما اگر انتخاب درستی انجام نداده باشد ممکن است در کسب و کار جدید خود شکست بخورد .

حتما برای شما اتفاق افتاده که در سطح شهر یا مکان های تفریحی یا مراکز خرید به کانکس هایی برخورده باشید که اقدام به فروش و ارائه مواد خوراکی کرده باشند . ممکن است کانکس رستورانی که دیده اید در قالب کافی شاپ باشد یا یک فست فود یا کانکس غذاخوری با غذاهای متنوع .

انواع کانکس رستوران

 • کانکس رستوران ثابت :  اگر مقالات دیگر سایت فروش – کانکس را مطالعه کرده باشید ما چندین بار به معرفی کانکس های ثابت و سیار پرداخته ایم . کانکس رستوران ثابت بعد از نصب و قرار گرفتن در محل مورد نظر مشتری ، امکان جا به جایی را ندارد (به جز در موارد خاص)
  معرفی کانکس رستوران ثابت

  معرفی کانکس رستوران ثابت

   

 • کانکس رستوران سیار : این نوع کانکس به علت چرخدار بودن کاربرد زیادی به نسبت کانکس ثابت دارد و می توان آن را در صورت تغییر مکان جابه جا کرد . در ساخت کانکس رستوران چرخ دار باید از مواد درجه اول استفاده شود زیرا مقاومت این نوع کانکس ها اولویت اول در ساخت این نوع کانکس هاست .

  معرفی کانکس رستوران سیار

  معرفی کانکس رستوران سیار

 

امکانات داخلی کانکس فست فود سیار

کانکس غذاخوری با قابلیت های لازم برای شست و شو ، آشپزی و احیای بهداشت ساخته می شود تا به راحتی مجوزهای مربوطه برای شروع کار را بگیرد امکاناتی مانند گاز ، فر و یا دستگاه قهوه ساز . ظاهرها و قابلیت های متنوعی که ما برای این کانکس ها می گذاریم شما را برای شروع یک کسب و کار کمک می کند.

ظاهر کانکس و تزئین داخل کانکس باید با محیطی که در آن قرار خواهد گرفت سنخیت داشته باشد ، مثلا کانکسی که در پارک جنگی دایر است با کانکسی که در مرکز خرید است هر کدام نیاز به طراحی و ظاهر متفاوت دارد .

ممکن است کانکس رستوران ، محلی برای نشستن و پذیرایی داشته باشد یا فقط سفارش شما را تحویل دهد .

 

کانکس فست فود ثابت

کانکس فست فود ثابت

اگر شما مایل هستید که در این زمینه کار کنید و با خرید کانکس رستوران فعالیت خود را آغاز کنید ما شما را با چند نوع کاربری آشنا می کنیم :

 1. کانکس کافی شاپ : می توانید با سفارش کانکس رستوران با کاربری کافی شاپ فعالیت خود را آغاز کنید . ما تمام امکانات مورد نیاز برای یک کافی شاپ را داخل کانکس تعبیه می کنیم . به صورت کانکس کافی شاپ سیار یا ثابت می توانیم برای شما این سازه را تهیه کنیم .
 2. کانکس فست فود : همانطور که از نامش پیداست لیستی از انواع ساندویچ و پیتزا و … در این نوع کانکس باید آماده گردد که طراحان ما فکرش را کرده اند ، پس نگران نباشید و برای خرید کانکس فست فود با ما تماس بگیرید. این کانکس هم می تواند به صورت کانکس فست فود سیار یا ثابت باشد .

   

  کانکس فست فود سیار

  کانکس فست فود سیار

   

 3. کانکس بستنی فروشی : این نوع کانکس هم امکانات خاص مربوط به آب میوه گیری و سیستم سرمایشی مناسبی دارد و از آنجایی که بستنی و آبمیوه طرفداران و مشتریان همیشگی خود را دارند ، می تواند شغل پر درآمدی باشد .
کانکس بستنی فروشی

کانکس بستنی فروشی

 

مجوز کانکس رستوران

احداث و راه اندازی یک کسب و کار جدید مستلزم اخذ مجوزهای قانونی مخصوص آن شغل است . اگر کانکس رستوران شما قادر است در یک پارک ، مرکز خرید یا خیابانی دایر باشد باید از مسئولین مجوزهای لازم را اخذ نمایید .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *