اجاره کانتینر

کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده
کانکس برای مناطق سیل زده و زلزله زده
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸
کانتینر چادری
کانتینر چادری
اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸

اجاره کانتینر

اجاره کانتینر به عنوان انبار یا حمل و نقل زمینی و دریایی ، از خدمات جدید شرکت ماست . 

کانتینرها در ابعاد ۱۰فوت (۷.۵متری) ، ۲۰فوت (۱۵متری) یا ۴۰فوت (۳۰متری) موجود هستند که در ادامه موارد استفاده آنها را بیان می کنیم . 

موارد اجاره کانتینر

۱- انبارهای کانتینری : اجاره انبارهای کانتینری جدیدترین راهکار برای انبار کالا و لوازم و اسباب و اثاثیه منزل و کالای تجاری است .
افرادی که اجناسی را از گمرک وارد کشور می نمایند و یا اینکه در زمان صادرات برای دپوی کالای خود نیازمند فضایی هستند که این بارها را در آن انبار نمایند، به فکر اجاره کانتینر می افتند .

مزایای اجاره کانتینر انباری

  • انبار های کانتینری یکی از ایمن ترین و ساده ترین راه های دپو بوده که مورد استقبال شهروندان برای نگهداری لوازم منزل شده است .
  • قیمت اجاره انبار کانتینری به نسبت اجاره ماهیانه منزل یا انبار بسیار پایین تر است.
  • هر کانتینر تحت اجاره یک نفر قرار می گیرد و شخص با قفل کردن درب کانتینر عملا مالک آن می باشد.
  • هر کانتینر تحت پوشش بیمه می باشد.
  •  کالاها تمیز و بسته بندی شده بارگیری می شوند.
  • انبارهای شرکت ما تحت حفاظت و نگهبانی توسط دوربین های مدار بسته ، سیستم هشداردهنده و دزدگیر و و نیروی انسانی به صورت ۲۴ ساعته هستند .
  • کالاها در محیطی تمیز و کاملا ایزوله از نفوذ گرد و خاک باران و ضد آب و ضد زنگ بارگیری میشوند و از صدمات احتمالی ناشی از رفت و آمد و جابجایی های جانبی محافظت می شوند.
  • موقعیت مکانی انبار در شهر با بهترین دسترسی می باشد . 
اجاره کانتینر

اجاره کانتینر

 

شرایط اجاره کانتینر انباری

آیا می خواهید بار خود را برای یک مدت مشخص در یک مکان انبار کنید ؟ در این صورت به دفتر ما مراجعه کنید تا در مورد هزینه ها صحبت کنیم و سپس کالاهای خود را به محل مشخصی که به شما می گوییم انتقال دهید. در نهایت یک لیست از موجودی انبار تهیه شده و کانتینر پلمپ می شود . 

اما اگر می خواهید کانتینر به محلی که شما می گویید انتقال داده شود باید در مورد مدت اجاره کانتینر انباری و مبلغ آن به صورت حضوری صحبت کنیم . 

۲- اجاره کانتینر برای پروژه های حمل و نقل ریلی و دریایی : برای این منظور می بایست تعداد و مشخصات کانتینر های مورد نیاز خود را مشخص کنید و به شرکت ما مراجعه و پس از طی مراحل اداری نسبت به انتقال آن برای پروژه خود اقدام نمایید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *